"VeraPlus" pats lengviausias naudoti  suderinamas namų valdiklis. Jis suderinamas su dar platesniu prietaisų asortimentu, kurie naudoja "ZigBee" ir "Bluetooth" belaidžius protokolus, kartu su "Z-Wave" ir "Wi-Fi"! Galite prisijungti prie daugiau įrenginių, neatsižvelgiant į belaidžio ryšio technologiją, kurią naudoja jūsų įrenginys.

Be to,  "Vera" tinkle jūsų sistemoje gali valdyti daugiau nei 200 įrenginių, taigi "VeraPlus" idealiai tinka didesniems namams!

Jis turi greitesnį procesorių, turi daugiau atminties, kad pasiektų maksimalų našumą! (Ypač svarbu, esant didesniam įrenginių skaičiui.)

Funkcijos

Visapusiškas namų saugumas ir valdymas!

"VeraPlus" leidžia lengvai nustatyti, stebėti ir valdyti apšvietimą, kameras, termostatus, durų spynas, jutiklius, signalizacijos sistemas, dūmų jutiklius, vejos purkštuvus ir daugiau  beveik visų  įrenginių.  Jei pradedate savo protingo namo apsaugos sistemą ir norite maksimalaus suderinamumo arba jau turite protingų namų įrenginius ir norėtumėte juos sujungti į vieną paprastą programą, VeraPlus yra jums! Puikiai tinka ir mažoms įmonėms.

 "VeraPlus" palaiko 1400 + įrenginius iš visų pagrindinių prekių ženklų! Dirba su daugeliu populiarių įrenginių, naudojančių "Wi-Fi", "Z-Wave", "ZigBee" arba "Bluetooth".

"VeraPlus Home Controller" jungiasi prie interneto, o bevielio ryšio technologija jungiasi prie visų kamerų, jutiklių, durų spynų, termostatų ir kitų įrenginių, kuriuos įdiegiate į savo namus. Valdiklis veikia kaip centras visiems įrenginiams. Naudodamiesi savo telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar kompiuteriu, galite naudotis visa intelektualioji namų apsaugos sistema iš vienos paprastos programos, nesvarbu, kiek įrenginių pridėsite ir iš bet kurios pasaulio vietos.

 

HARDWARE

CPU: 880 MHz MIPS SoC

"Flash" atmintis: NAND 128MB

Atmintis: DDR3 256 MB

USB jungtis: 1 USB 2.0

WAN jungtis: 1 Gigabit Ethernet

KOMUNIKACIJOS PROTOKOLAI

Z-Wave Plus

ZigBee

"Bluetooth LE"

802.11 a / b / g / n / ac Wi-Fi

SERTIFIKATAI

FCC, CE, RoHS, Z-Wave Plus, ZigBee, "Bluetooth", "Wi-Fi"
Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

VERA PLIUS z-wave valdiklis

  • Prekės kodas: MCVEVERA_PLIUS
  • Prieinamumas: 2-3 Days
  • 189.95€


Žymės: Vera plius, z wave, zigbee